Amikor a méret a lényeg: mire jó a CE jogosítvány?

A CE kategóriás jogosítvány egészen pontosan „C” kategóriába sorolt gépkocsiból és nehéz pótkocsiból álló járműszerelvény vezetésére jogosít fel. Ez számtalan szituációban hasznos lehet, de kiváltképp előnyös a munkakeresés során.

Mivel összességében viszonylag kevesen rendelkeznek CE jogosítvánnyal, az áruszállítás és a fuvarozás területén jelentős előnyökre tesz szert az a jelentkező, akinek van ilyen képzettsége. Fontos, hogy a C kategóriánál többet nyújt, hiszen a járműhöz még egy nehéz pótkocsi is tartozhat. Annak, aki épp munkát keres vagy váltana, kiváló lehetőség, és egy hatékony befektetés a jövőre nézve. A CE jogosítvány rövid időn belül visszahozza az árát, hiszen a nagyobb felelősségért magasabb bér jár.

Már megvan a C-s jogosítványod, van is vezetési tapasztalatod és most szeretnéd megszerezni a CE kategóriás jogosítványt? Vedd fel velünk a kapcsolatot még ma! Jelentkezz bátran képzésünkre,

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.