Tel.: 06-20-341-0116 vagy 06-30-899-8117

A vezetés szabaddá tesz, önállóságot ad!

Gyurinka Autósiskola

ahol a minőségi oktatás kezdődik

Keresd autósikolánkat CEgléden, nagykőrösön és tiszakécskén

Online kresz tanfolyam

Az online KRESZ tanfolyam segítségével, akkor van lehetőséged elsajátítani a KRESZ tudást, amikor időd engedi. Maximális hozzáférési idővel kínáljuk a tanfolyamokat, és a gyakorló tesztek segítségével lehetőség van a megszerzett tudás felmérésére is.

Több mint 20 év szakmai tapasztalat

Sok éves tapasztalattal végezzünk a munkánkat. Maximálisan odafigyelünk tanulóink személyiségére, nyugodt tanulási környezetet biztosítunk. Tisztában vagyunk vele, hogy a vezetési tudás elsajátítására mindenkinél más és más.

Több 1000 elégedett tanuló

Tanulóink elégedettsége a garancia arra, hogy jól végezzük a munkánkat. Gyere és tanulj velünk. Nálunk a vezetés tanulás élmény is egyben.

Csak rád figyelünk

Türelmes oktatókkal rendelkezünk, akik a vezetés alatt számos gyakorlati tapasztalatot osztanak meg Veled. Ráadásul rugalmas beosztásban dolgozunk, így biztosan tudunk tanulóink számára megfelő időpontokat egyeztetni.

Kedvező árak, részletfizetés

legyél Te is magabiztos autóvezető

„Már az első óra után megszerettem a vezetést. Tudtam, hogy jó kezekben vagyok. Rugalmasan kezelték az órák egyeztetését. Jó szívvel ajánlom A Gyurinka Autósikolát mindenkinek aki vezetni szeretne.”

Kresz oktatás

Forgalmi vezetés

Gyakorló vezetés

Elsősegély tanfolyam

Manuális

KÉPZÉSEINK

Minden gépjármű kategóriában oktatunk, több mint 20 éves tapasztalattal, és képzett oktatókkal várjuk leendő tanulóinkat.

Ismerje meg Autósiskolánkat

személyesen Cegléden, Nagykőrösön és Tiszakécskén

Mi a Gyurinka Autósiskolánál elsődleges célunknak tartjuk, hogy a nálunk tanulók magabiztosan és megfelelő tudással hagyjanak el bennünket és a sikeres vizsgát követően ne okozzon gondot nekik a magabiztos gépjármű vezetés egyedül sem.  Három városban várjuk leendő tanulóink jelentkezését.

Online kresz tanfolyamunk segítségével egyszerűbbé és elérhetőbbé tesszük a KRESZ tanulást. Rugalmasan kezeljük a vezetés oktatást, így mindenki úgy tudja elsajátítani az ismereteket, ahogy az neki megfelelő.

Célunk a magas szinvonalú, és szakszerű oktatás. Ebben segítenek profi oktatóink, és megbízható gépjárműveink, melyben tanulóink biztonságban érezhetik magukat.

keressen minket az alábbi elérhetőségeken

Cegléd

2700, Kossuth Ferenc u. 45.

Nagykőrös

2750, Szolnoki út 2