Miért legyen motoros jogsid?

Miért legyen motoros jogsid?

Ha már rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal, a motoros jogsi megszerzése igazán egyszerű feladat lesz, hiszen a KRESZ ugyanaz, csak a motorral való közlekedést kell megtanulnod, de ha robogón már szereztél némi rutint, akkor ez is egy könnyen vehető akadály lesz!

Ha a motorosokat kérdezed, hogy miért nem inkább az autót választották, általában a szabadság érzésével, az ember és gép összhangjával szoktak érvelni, no és azzal, hogy dugóban könnyedén át lehet csúszni a sorok között, azaz gyorsabban célhoz érhetsz, ha motorral közlekedsz! Tehát rengeteg előnye van annak, ha a négy helyett inkább a két kereket választod! Természetesen – mint a járművek többségénél – ahhoz, hogy a forgalomban részt vehess, motoros jogsira lesz szükséged!

Keresd fel autósiskolánkat és iratkozz be minél előbb tanfolyamaink egyikére, hogy Neked is meglegyen a motoros jogsid és a vezetési tudásod. Ha nem csak jogosítványt akarsz, hanem meg is szeretnél tanulni motorozni, válassz minket!